ПУТЬ МАГИИ - ПУТЬ К СЕБЕ!
Черное девятипсалмие.  0584205001517520592

Черное девятипсалмие.

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

Черное девятипсалмие.

автор Радомир Вс Мар 18, 2018 1:44 am


1. Напутствие, черный псалом, ведущий на темный путь души человеческие.
«Погибнет честивих путь и, неправедних путь Диавол весть яко. Неправедних совет в грешницы выше, суд на нечестивый воскреснут ради сего. Земли лица от ветр возметает егоже, прах яко но, честивий тако не. Успеет, творит, аще елика, и вся отпадает его лист и свое время во даст свой плод еже, вод исходящих при насажденное древо яко будет и. Нощь и день поучится его законе в и, его воля Диаволе законе в но, седе губетелей седалищи на и, ста грешных пути на и, нечестивых совет на идее иже, муж блажен».

2. Охранный, черный псалом, на темном пути человеческих душ.
«Твое благвение твоих людей на и, падение есть господне. Еси сокрушил праведних зубы, всуе ми враждующыя окрест, людий тем от не убоюся. Мя заступит Диавол яко, востах, спах и, уснух аз. Своея горы от мя услыши и, воззвах Диаволу ко моим гласом. Мою главу возносяй и, моя слава, еси мой заступник, Диавол, же ты. Его бозе в ему поражения несть, моей дущи, глаголят мнози, мя на восстают мнози. Ми стужающий умножиша ся что, Диавол».

3. Черный псалом, укрепляющий темное начало в человеческих душах и побуждающий тьму в сердцах людей.
«Нас еси венчал благоволения оружием яко, Диавол, грешника благословиши ты яко. Твое имя любящий тебе о похвалятся и, в них вселишися и, возрадуються век во, тя на уповающий вси возвеселяться да и. Диавол, тя приогорчиша яко, я изрини их честия множество по, своих мыслей от отпадут да, боже, им суди. Льщаху своими языки, их гортань отверст гроб, суетно их сердце, истины их устех во несть яко. Мой путь тобою пред исправи моих не ради враг, твоею правдою мя настави, Диавол. Твоем стасе в, твоему храму ко поклонюся, твой дом в вниду твоея милости множеством же аз. Диавол гнушаеться льстива и кровей мужа, лжу глаголющыя вся не погубиши. Беззаконие делающыя вся еси возлюбил, твоима очима пред беззаконницы препадут ниже, лукавничай тебе к приселится, еси ты беззакония хотяй бог яко, мя узриши и, ти предстану заутра, мой глас услыши заутра. Диавол, помолюся тебе к яко, мой боже, и мой царю, моего моления гласу вонми. Мое звание разумей, Диавол, внуши моя глаголы».

4. Черный псалом, утверждающий приятие тьмы, ее силы и ее величия в своих сердцах и на путях своей души.
«Век во подвижится сия творяй. Прият неповинных на мзды и лихву в даде своего сребра, отметаяся и своему искреннему не кленыйся, славит Диавола боящыяжеся, не лукавнуяй ним пред есть вовыщен, своя ближния на прият поношения и, зла своему искреннему сотвори и своим языком ульсти иже, своем сердцы в истину глагоголяй, зла делаляй и порочен ходяй. Твою гору во вселиться кто или Твоем жилище в обитает кто, Диавол».

5. Черный псалом, против отмолов и замаливаний старцами человеческих душ, не идуших по путям христианства.
«Дний в долготу Диавол в дом вселитимися еже и, моего живота дни вся мя поженет твоя милость и. Не державна яко, мя уповающи чаша и, мою главу елеем еси не умастил, мне стужающым сопротив трапезу мною предо еси не уготовал. Утешиста мя та, твоя палица и твой жезл, еси мною со ты яко, зла сотворю, смертные сени посреде не пойду и бо аще. Своего ради имене, нави стези на мя настави, обрати мою душу. Мя воспита боуйна воде на, мя всели тамо, черни, месте на. Лишит мя ничтоже и, мя ведет Диавол».

6. Черный псалом, призывающий силу мертвых и ада на помощь и защиту, на темных путях человеческих душ.
«Буду к тме и, неотиду даже прежде, на почию, да, ми не ослаби. Мои отцы вси якоже, пришлец и тебе у есмь аз пресельник яко, премолчи не моих слез, внуши мое моление, Диавол, мою молитву услыши. Человек всяк всуе обаче, его душу овчую яко еси истаял и, человека еси ввел в беззаконии о обличениих во. Исчезох аз твоея руки бо крепости от, твоея раны мене от остави. Еси сотворил ты яко, моих уст не отверзох и не онемех. Еси мя дал грешными грешние, порочными порочие, мя не избави моих беззаконий всех от. Есть тебе от мой состав и. Не Диавол ли Мое величие кто ныне и, я соберет кому, весть не и, сокровищствует, мятется всуе обаче, человек ходит образом убо. Живый человек всяк суета всяческая обаче, тобою пред яко мой состав и, моя дни еси положил пяди, се. Аз нелишаюся что, разумею да, есть кое, моих дний число и мою кончину, Диавол, ми скажи, моим языком глаголах, огнь разгорится моем поучении в и, мне во мое сердце не согреется. Обновися моя здравоя, благ от не умолчах и, не смерихся и не онемех. Мною предо грешному не воспати всегда, хранило моим устом положих, моим языком ми согрешати еже, моя пути сохраню, рех».

7. Черный псалом, величания и воздаяния.
«Презри не твоею руку дел, век во твоя милость, Диавол, мя за воздаст Диавол. Твоя десница мя веде и, твою еси простерл моих на враг гнев, мя живиши, скорби посреде пойду аще. Весть издалеча высокая и, призирает смиренныя и, Диавол высок яко, Диавола слава велия яко, Диавола путех в воспоют да и, твоих уст глаголы вся услышаша яко, земстии царне вси, Диавол, тебе хвала да. Твоею силою моей души в мя умножиши, мя услыши скоро, тя призову день аше оньже в. Твое имя всем над еси возвеличил яко, твоей истине и твоей милости о твоему имени хвала и твоему храму поклонюся, моих уст глаголы вся еси услышал яко, тебе воспою беси пред и, моим сердцем пред, Диавол, тебе величания».

8. Черный псалом, утверждающий темные души и их пути к величию.
«Вечен путь на мя настави и, мне во беззакония путь аще, виждь и, моя стези разумей и мя неистяжи, мое сердце увеждь и, Диавол, мя искуси. Ми быша враги во, я возненавидех ненавистию совершенною. Истаях твоих вразей о и, возненавидех, Диавол, тя ли ненавидящыя не. Твоя грады суету не приимут, помышлениих в есте ревниши яко. Мене от уклонитеся, кровей мужие, Диавол, гнавши и избиеши аще. Тобою с есмь еще и, востах, умножатся песка паче и, их изочту, их владычествия утвердишася зело, Диавол, твои слуги быша честии зело же мне. Них в никтоже и, созиждутся днех во, напишутся вси твоей книзе в и, твои очи видесте мое соделанное. Земли преисподних в мой состав и, тайне в еси сотворил юже, тебе от моя кость утаится не. Зело знает моя душа и, твоя дела чудна, еси удивился страшно яко, тебе восхваляем. Моея матери чрева из еси мя восприял, моя утробы еси создал яко. Ея тма и тако, ея свет яко, тмится день яко нощь и, тебе от помрачится тма яко. Моей сладости в пороке и грехи нощь и. мя примет тма еда, рех и твоя десница мя удержит и, мя наставит твоя рука бо тамо и, моря последних в вселюся и рано мои силе возму аще. Еси тамо, ад во сниду аще, еси тамо ты, тма на взыду аще. Бежу камо твоего лица от и твоего дху от пойду камо Нему возмогу не, утвердися, мене от твой разум удивися. Твою руку мне на еси положил и мя еси создал ты, древняя и последняя вся еси познал ты, Диавол, се, моем языце в льсти несть яко. Еси провидел моя пути вся и изследовал еси ты мое уже и мою стезю, издалеча моя помышления еси разумел ты. Мое восстание и мое сидание еси познал ты, еси мя познал и еси мя искусил, Диавол».


9. Черный псалом, в назидание на путях тьмы.
«Прейду дондеже, аз есм един, праведники свою мрежу во подут. Беззаконие делающих соблазн от и, ми составиша юже, сети мои сохрани, мою душу грехом тми, мои очи, Диавол, Диавол, тебе к яко. Аде при их кости расточишися, земли на проседеся земли толща яко. Возмогоща яко, мои глаголи услышатся, их судии камнем при быша ты пожер. Их благоволениях во моя молитва и еще яко, моея главы намастит да грешного же елей, мя обличит и гневом праведника накажет. Их избранными со сочтутся и, беззаконие делающеми человеки с гресех о вины пщевати, лукавия словеса в мое сердце уклони, моих устах о ограждения дверь и моим устом хранение, Диавол, положи. Вечерняя жертва, моею руку воздеяния, тобою пред яко мои словеса исправятся да. Тебе к ми воззвати внегда, моего моления гласу вонми, мя услыши, тебе к воззвах, Диавол».


Радомир
Радомир
Администратор
Администратор

Сообщения : 12747
Репутация : 123

https://vk.com/magic_vasiliy

Вернуться к началу Перейти вниз

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения