ПУТЬ МАГИИ - ПУТЬ К СЕБЕ!
Изгнание нечисти 0584205001517520592

Изгнание нечисти

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

Изгнание нечисти

автор Радомир Пт Фев 08, 2019 1:25 pm


Изгнание нечисти _f5cje11

"Заклинаю вас, вселукавые злоначальници древни змиеве, проклятии же и мерзкие бесове, иже аще кто есте, и елико вас есть, иже обованиями чародействы же и злокозными деянии от давшего себе вам лукавого человека приведении бывшее, создание сие Божие обуреваете, и лютым своим мучительством погубляете, и всесильным и всемощным Именем единого Вседержителя Бога, в Троице Святой славимого, Отца, и Сына, и Святаго Духа, и в силе Честнаго и Животворящего Креста, и всех спасительных Страстей и животворная смерти Господа Бога и Спаса нашего Иисуса Христа, ею же вся темная ваша власть и лютое над человеки и всеми созданиями Божьими мучительство испразднено, и уничтожено есть.

Крепко повелеваю, яко да отныне со всеми волшебствы обованиями и чародействы вашими от создания сего Божия скоро отбежите, и к тому никакоже николиже воспять возвратитеся. Ничтоже убо медлите о проклятии низвержинници, но обратитеся воспять, и скоро оттуду со всеми злодеянии вашими далече отбежите, и дадите место Божьей силе, своим неисчетным милосердием и благостию разрушающей злодеяния ваша.

Да запретит вам перст Божий, фараоновых волхвов обояния, и волшебныя мечтания бездельны сотворивый, и тех мучивый.

Да запретит вам той его же сила запрещением Павла Апостола, немощную вашего лукавства силу в елимме волхве, всякия лести и злобы исполненном вразеже всякия правды, и диавольском сыне, имже вы многих повреждасте, и пути Господня правыя развращати потшастеся, обличи, посрами, и испразни.

Да запретит вам той, о егоже Имени тогожде Павла Апостола запрещение, духа пытливаго от отроковицы оныя изгна, яже волшебством своим тяжание велие даяше господем своим. И якоже на святую Иустину, Креста знамением, и на нем распятого Христа Бога нашего силою огражденною обовающу Киприану, ничтоже успесте, но страхом и трепетом одержими отбегосте: сице и ныне да нападет на вас и обыймет вы ужас, трепет и страх Бога Вседержителя, Отца, и Сына, и Святаго Духа, хотящего вас низринути в огнь вечный, и безконечно в нем мучити, аминь."


Радомир
Радомир
Администратор
Администратор

Сообщения : 12747
Репутация : 123

https://vk.com/magic_vasiliy

Вернуться к началу Перейти вниз

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения