ПУТЬ МАГИИ - ПУТЬ К СЕБЕ!
Молитва Святителю Спиридону о богатстве материальном и духовном, благополучии и здравии 0584205001517520592

Молитва Святителю Спиридону о богатстве материальном и духовном, благополучии и здравии

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

Молитва Святителю Спиридону о богатстве материальном и духовном, благополучии и здравии

автор Радомир Ср Дек 27, 2017 1:36 pm

Молитва Святителю Спиридону о богатстве материальном и духовном, благополучии и здравии

Молитва о ДОСТАТКЕ  И МАТЕРИАЛЬНОМ И ДУХОВНОМ БЛАГОПОЛУЧИИ возносится святому Спиридону Тримифунтскому. Молитва читается каждый день вплоть до разрешения вопроса с деньгами.

О всеблаженный святителю Спиридоне, великий угодниче Христов и преславный чудотворче! Предстояй на Небеси Престолу Божию с лики Ангел, призри милостивым оком на предстоящия зде люди и просящии сильныя твоей помощи.Умоли благоутробие Человеколюбца Бога, да не осудит нас по беззакониим нашим, но да сотворит и с нами по милости Своей! Испроси нам у Христа и Бога нашего мирное и безмятежное житие, здравие душевное и телесное, земли благоплодие и во всем всякое изобилие и благоденствие, и да не во зло обратим благая, даруемая нам от щедраго Бога, но во славу Его и прославление твоего заступления!

Избави всех верою несумненною к Богу приходящих от всяких бед душевных и телесных, от всех томлений и диавольских наветов! Буди печальным утешитель, недугующим врачь, в напастех помощник, нагим покровитель, вдовицам заступник, сирым защитник, младенцем питатель, старым укрепитель, странствующим путевождь, плавающим кормчий и исходатайствуй всем крепкие помощи твоея требующим вся, яже ко спасению, полезная!

Яко да, твоими молитвами наставляеми и соблюдаеми, достигнем в вечный покой и купно с тобой прославим Бога, в Троице Святей славимаго, Отца и Сына и Святаго Духа, ныне и присно и во веки веков.
Аминь


Радомир
Радомир
Администратор
Администратор

Сообщения : 12747
Репутация : 123

https://vk.com/magic_vasiliy

Вернуться к началу Перейти вниз

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения